LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga/ Humb jetën shoferi në Shkodër

8 Dhjetor 2022, 22:07, Kronika CNA
Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga/ Humb jetën shoferi
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar rreth orës 21:00, te rrethrrotullimi Koplikut, në Shkodër.

Duke drejtuar automjetin tip “Opel”, dyshohet se shtetasi me iniciale M.L., 38 vjeç, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i automjetit shtetasi M.L., pësoi dëmtime të rënda dhe për pasojë gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Ndërkaq, grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga