LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Valixhe e dyshimtë pranë Drejtorisë së Kufirit dhe Emigracionit në Tiranë/ Alarmi vë në lëvizje policinë

9 Dhjetor 2022, 14:40, Kronika CNA

Valixhe e dyshimtë pranë Drejtorisë së Kufirit dhe

Një valixhe e dyshimtë është gjetur pranë Drejtorisë së Kufirit dhe Emigracionit në Tiranë. Sipas mediave me titra duket se është një alarm për bombë.

Forcat e shumta të policisë kanë rrethuar zonën. Mësohet se forcat e RENEA-s, pritet të bëjnë shpërthimin e kontrolluar të valixhes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga