LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

The fight in "DWTS"/"Skuth" broke, Salsano returns to Arditi: I didn't know you...

2022-11-26 12:04:00, Lifestyle CNA
The fight in "DWTS"/"Skuth" broke, Salsano returns to
Salsano Rrapi, Ardit Çuni

Yesterday evening of "Dancing With The" Stars was accompanied by fierce debates, where the protagonists were the singer Ardit Çuni and the well-known actor Salsano Rrapi.

The debate between them started at the moment of the broadcast of some footage from the back stage, where Arditi said that Salsano does nothing but gets a lot of points.

Salsano answered him by describing him as "slut".

Excerpts from the debate:


Arditi: Përherë jam ndalur për të folur në lidhje me spektaklin dhe asnjëherë se kam bërë personale. Unë gëzoj respekt për Salsanon dhe prisja që për kaq vite karriere që ai ka, të isha më shumë mbështetje. Por, nga java në javë kam dëgjuar të hidhen fjalë dhe të gjykohet Arditi. S’kam kujt ti them askujt se kush jam, pasi kemi një juri që vlerëson dhe vendos. Unë jam ndalur gjithmonë në kërcimet e tua, ndërsa ti te karriera ime. Kështu që bravo të qoftë ty dhe jo mua.
Salsano: S’ka lidhje kjo. Unë ty të njoha kur hyre ne Big Brother, s’ka gjë të keqe këtu. Është mungesa ime e informacionit.

Arditi: Të gjithë nuk më njohin, ashtu siç nuk më kanë qejf.
Salsano: Me atë që ke thënë që ky nuk bën asgjë, veç merr pikë’. Kjo është ofendim për mua, pasi kam kaq kohë që jam duke bërë dy programe. Së dyti dhe Lorin që lodhet këtu.

Arditi: Nuk ka lidhje Lori.
Salsano: Ti kur thua që nuk bën asgjë. Ule poshtë punën time, Lorit dhe punën e jurisë.
Arditi: Çfarë flas për spektaklin, mbetet këtu në spektakël. Unë kam shumë respekt për ty.
Slasano: Bëj gjë unë në Dancing apo jo?
Arditi: Pyetja ka qenë e saktë, un u shpreha që Salsano merr më shumë pikë këtu.
Salsano: Jo, ti the që ‘Salsano nuk bën asgjë’.
Arditi: Për aq kohë sa ti komentuan mua dhe partneren time prej javësh, tani që të përmenda unë, sillesh kështu.
Lori: Të thuash që ‘Salsano nuk ka bërë asgjë prej 8 javësh’, nuk është e vërtetë.
Arditi:I know how to ask for forgiveness, in case it is offended. I apologize. But I've seen videos where Salsano says that Ardit only does simple choreography and doesn't do any waltz dancing. Why do you worry when I judge you, after you have judged me for 3 weeks in a row./CNA.al

 

14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga