LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk mbahet më Ronela/

2022-11-24 22:56:00, Lifestyle CNA

Nuk mbahet më Ronela/

Ronela Hajati është një nga personazhet më të drejtëpërdrejtë për shoëbizzit shqiptarë.

Ndonëse kritikohet shpesh, ajo nuk heziton kurrë të thotë atë që mendon.

E së fundmi nuk ka nguruar të tregojë se në fakt zemra e saj ka ngrirë dhe se ka nevojë që dikush ta bëjë të dashurohet.

“Dikush duhet të më bëjë të dashurohem sepse jam një grumbull gurësh pa ndjenja për momentin”, ka shkruar Ronela./CNA.al

Nuk mbahet më Ronela/

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga