LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"The jury in DWST makes me nervous"/ Dalina Buzi answers Arbana Osmani

2022-11-24 09:08:00, Lifestyle CNA
"The jury in DWST makes me nervous"/ Dalina Buzi answers Arbana Osmani
Arbana Osmani and Dalina Buzi

Moderator Arbana Osmani has given her opinion on the dance program "Dancing With The Stars".

During a virtual chat with followers, Arbana complimented all the dancers while showing her reservations about the jury, which she said is the only thing that makes her nervous.

Jury member Dalina Buzi also commented on this statement of Arbana in the show "Goca dhe Gra".

 “Arbana nuk e kishte thënë me të keq. Kishte thënë që ngaqë nuk marr vesh nga kërcimi dhe të gjithë më duken të jashtëzakonshëm, nxehem me jurinë. Po tani dikush duhet të fitojë”, është shpehur Dalina.

Ndërsa Ardit Çuni e ka mbështetur Arbanën duke thënë se juria duhet të diferencojë se kush kërcen më mirë.

"I can't call it injustice, it's how the performance comes at that moment, including personal taste, I don't take this part personally. What I think and I say this without gloves, I think that the jury should start to separate the levels as well, it cannot put everyone in one bag. To be honest, I had expectations, I have worked for years with performance, I am not a professional but I have worked. I did not expect that I would successfully cope with several genres. I'm a nature that goes a lot after what I feel and I generally don't do what I don't like, but I'm working hard together with Jora", said Ardit Çuni./ CNA.al

Lajmet e fundit nga