LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Capital T "hides" his private life/ His father reveals some secrets about marriage

2022-11-24 16:48:00, Lifestyle CNA

Capital T "hides" his private life/ His father reveals some secrets

Capital-T is one of the best rappers of the Albanian music market, who has always known how to maintain the balance between his public and private life.

Asked in interviews about the fact that he remains hermetic and does not share many of his rosy stories, or anything beyond what he shows publicly, he has stated that he does not want to talk about such things.

But recently it was his father, Agim Ademi, who revealed some of the rapper's plans.

He expressed that he wants to become a grandfather soon.

 “Me Trimin jam shokë. Kemi krijuar një shoqëri dhe kemi folur për gjithçka. Tani e ka momentin. Duhet t’i japë drejtim dhe besoj që ka për t’i dhënë drejtim shumë shpejt. Shpresoj që do ta gjejë njeriun i cili do të jetë i duhuri për të, ose e ka gjetur,”- tha ndër të tjera Agim Ademi në “Wake Up”.

Kujtojmë se më herët reperi ka folur për fëmijërinë e tij dhe ka zbuluar edhe planet e tij për martesë, por pa përmendur emrin e ndonjë vajze që mund të jetë pjesë e jetës së tij.

 “Ka pasur periudha gjatë fëmijërisë që kam qenë shumë problematik, por kam pasur edhe momente që kam qenë shumë i urtë. Unë jam rritur me shumë njerëz të afërt. Madje, familja kurrë nuk më ka përkëdhelur edhe pse njerëzit mendojnë se ne i kemi pasur kushtet”.- ka thënë reperi.

"I think that for marriage, it is never too early and it is never too late. Even if I had married at 20 or 22, it still wouldn't be early. I am a very family person, I love my family and I hope to start a family in the near future. I want to be a good model for all people, even in this aspect," he added. /CNA.al

 

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga