LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Është

2022-11-24 16:21:00, Lifestyle CNA

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dashurie me një djalë me origjinë të huaj.

Një foto e dyshes bëri menjëherë xhiron e rrjetit, por këngëtarja ende nuk ka dhënë asnjë prononcim për këtë.

Është

Ndonëse gjithmonë ka qënë hermetike për jetën e saj private, me sa duket tashmë Enca po shijon një periudhë të bukur në jetën e saj saqë nuk heziton ta shfaqë këtë në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një posti në InstaStory, ku tregon një dedikim të ëmbël nga i dashuri i saj.

“Faleminderit që je e imja”- shkruhet në një pusullë të vogël dashurie.

Është

As for musical projects, the singer has taken a break and has not been active in the music market for a year now. Her last song is "Rakia", but we still don't have any signal from the singer about new projects. /CNA.al

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga