LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"I was burned, he took my house"/ "Fix doctor" talks about the divorce: He named me for a...

2022-11-26 09:54:00, Lifestyle CNA
"I was burned, he took my house"/ "Fix doctor" talks about
Gentjan Pjetri, "Doctor of Fiction"

Gentjan Pjetri, otherwise known as the "Fix Doctor", has revealed a few details from his personal life, talking about divorce and the reasons that led to the separation from his ex-wife.

Invited to the show "Glamour Zone" with the moderator Ester Bylyku, "The Doctor", has shown that the separation was not easy since he was the "burnt" in the middle.

Pjetri confessed that he lost his house, as his ex-wife took it after the trial.

" You part with minimal talk, you will have a fight. A trial will be opened. Someone will lose. In this case, I lost because she has the house, because I have it. "

As the reason for the divorce, he has emphasized that it is not about treason but about a flirtation, for which he apologizes to his ex-wife.

"No treason, yes flirting and I apologize. For that flirting he made a name and I was burned", said "The Doctor"./ CNA.al

14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga