LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një ditë pas ditëlindjes së vajzë/ Hapen dyert e mortit në familjen e Getoar Selimit

2022-11-25 15:34:00, Lifestyle CNA

Një ditë pas ditëlindjes së vajzë/ Hapen dyert e mortit

Sot është një ditë e trishtë për familjen e Getoar Selimit.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, ai ka njoftuar se ëstë ndarë nga jeta halla e tij.

“Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”.-shkruan ai në postimin e tij, duke shënuar edhe detajet e ceremonisë mortore.

Një ditë pas ditëlindjes së vajzë/ Hapen dyert e mortit

Kujtojmë se ditën e djeshme Getoari dhe Marina kishin një ditë mjaft të veçantë në jetën e tyre, pasi ata festuan ditëlindjen e vajzës së tyre, ku ndanë edhe disa fotografi të ëmbla familjare./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga