LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Bëri tifozët të harrojnë ndeshjen/ Kjo është moderatorja me format

2022-11-25 11:25:00, Lifestyle CNA

Video- Bëri tifozët të harrojnë ndeshjen/ Kjo

Ky botëror që në nisje të tij erdhi me shumë surpriza.

Në përballje mes Kroacisë dhe Marokut, rezultati final ishte 0-0, duke i bërë tifozët të humbnin interesin, por gjithsesi ishte “dikush” aty që mori gjithë vëmendjen e mbrëmjes.

Teksa tifozët nuk ishin të kënaqur me lojën që po bëhej në fushë,  sytë e tyre u kthyen nga tribuna, ku pjesë e tifozerisë ishte dhe ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll.

Me një pamje joshëse dhe forma trupore bombastike, ajo nuk nguroi t’i shfaqte hiret e saj edhe në këtë arenë.

Knol kishte veshur një jumpsuit, me kuadrata, kuq dhe bardhë, e pavarësisht se lëkura e saj ishte e mbuluar, kjo nuk e bënte më pak joshëse atë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Kno?ll (@knolldoll)

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga