LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Harroi Bleron dhe

2022-11-25 14:44:00, Lifestyle CNA
Harroi Bleron dhe
Afrona Dika

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pique, ndërsa tek në në Shqipëri, pas pajtimit të Borës me Donaldin, janë çifti Afrona Dika dhe Blero, ata që po marrin vëmendjen.

Prej kohësh tashmë ata kanë pranuar publikisht ndarjen e tyre, mirëpo çdo lëvizje e tyre tashmë po shikohet me kërshëri nga publiku.

Së fundmi ka qënë Afrona ajo që ka dhënë disa sinjale për një lidhje të re dashurie, duke treguar kështu se e ka lënë pas historinë me këngëtarin nga Kosova, Blero.

Përmes një postimi në Instastory, ajo tregon se sip o shijonte një darkë romantike, krah një personi të mistershëm me inicialin J.

Ky  fundit kishte ditëlindjen dhe me sa duket ky rast është bërë sebep që Afrona t’ia uronte ditëlindjen, duke e bërë këtë edhe publikisht, por pa ndarë shumë detaje.

Harroi Bleron dhe

Harroi Bleron dhe

Po ashtu ky është një tjetër postim që konfirmoi edhe më tej dyshimet, e një lidhjeje të re.

Kjo foto erdhi menjëhre pasi në rrjet qarkulloi një foto, ku Blero shfaqej krah një vajze bjonde teksa putheshin.

Thumbimet nuk kanë munguar nga dy ishpartnerët dhe kjo me sa duket ka qënë lëvizja e radhës e Afronës.

Çfarë pritet në vijim? Mbetet për t’u parë, por deri atëherë le të shijojmë këtë “telenovelë”./CNA.al

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga