LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ngrijnë” dollari dhe euro/ Njihuni me këmbimin valutor, 30 qershor 2022

30 Qershor 2022, 08:03, Ekonomi CNA

“Ngrijnë” dollari dhe euro/ Njihuni me këmbimin valutor,

Dollari dhe euro kanë mbetur të pandryshuara në tregun valutor.

Sot, sipas Iliria'98 një euro blihet me 118.8 dhe shitet me 119.5 lekë.

Dollari blihet me 113 dhe shitet me 114.3 lekë.

Paundi britanik blihet me 136.8 dhe shitet me 138.5 lekë.

Franga zvicerane blihet me 118 dhe shitet me 119.3 lekë.

Dollari kanadez blihet me 87.2 dhe shitet 88.9 lekë./CNA.al

“Ngrijnë” dollari dhe euro/ Njihuni me këmbimin valutor,

Lajmet e fundit nga