LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dollari amerikan rritet, euro mbetet e pandryshuar/ Njihuni me këmbimin valutor, 29 qershor 2022

29 Qershor 2022, 08:01, Ekonomi CNA
Dollari amerikan rritet, euro mbetet e pandryshuar/ Njihuni me këmbimin
Foto ilustruese

Dollari amerikan ka pësuar rritje në tregun valutor.

Një dollar sot blihet me 112.9 dhe shitet me 114.

Euro mbetet e pandryshuar. Ajo blihet me 119 dhe shitet me 119.6.

Franga zviceriane blihet me 117.5 dhe shitet me 118.7.

Paundi britanik blihet me 137.4 dhe shitet me 138.5.

Dollari kanadez blihet me 87.4 dhe shitet me 88.8./CNA.al

Dollari amerikan rritet, euro mbetet e pandryshuar/ Njihuni me këmbimin

Lajmet e fundit nga