LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rritje e lehtë e paundit, euro në rënie/ Këmbimi valutor, 24 qershor 2022

24 Qershor 2022, 08:05, Ekonomi CNA
Rritje e lehtë e paundit, euro në rënie/ Këmbimi valutor, 24
Foto ilustruese

Euro blihet me 119.1 Lekë dhe shitet me 119.7 Lekë.

Paundi britanik blihet me 137.8 Lekë dhe shitet me 139.2 Lekë.

Ndërsa Dollari amerikan sot blihet me 112.8 Lekë dhe shitet me 113.8 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 116.8  Lekë dhe shitet me 117.9 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 86.3 Lekë dhe shitet me 88 Lekë./ CNA.al

Rritje e lehtë e paundit, euro në rënie/ Këmbimi valutor, 24

Lajmet e fundit nga