LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja/ Këmbimi valutor, 23 qershor 2022

23 Qershor 2022, 08:15, Ekonomi CNA
Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja/ Këmbimi valutor, 23 qershor 2022
Foto ilustruese

Euro blihet me 119.2 Lekë dhe shitet me 119.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 137.4 Lekë dhe shitet me 139  Lekë.

Ndërsa Dollari amerikan sot  blihet me 112.7 Lekë dhe shitet me 113.7 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 116.6  Lekë dhe shitet me 117.6 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 76.7 Lekë dhe shitet me 78 Lekë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga