Connect with Us

Denoncim

Ia lanë nënën me Covid pa bukë e pa ujë/ Përlot vajza: Iku e pangopur nga kjo jetë, pengu që kam në shpirt
Denoncim 21:49 - 14 Janar, 2021

Ia lanë nënën me Covid pa bukë e pa ujë/ Përlot vajza: Iku e pangopur nga kjo jetë, pengu që kam në shpirt

Skandali i publikuar mbrëmjen e 12 Janarit në emisionin “Stop” i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi ka tronditur mbarë opinionin publik. Ajo ishte hequr...

Denoncim 14:30 - 14 Janar, 2021

Stop/ Dëshmia e re, Tire Alldervishi nuk u mjaftua me paratë e vajzës së pacientes

“Stop” publikon sonte të tjera detaje nga rasti makabër i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishi, që me aktin e saj korruptiv dhe abuzimin me...

Denoncimi i Fiks Fare/ Plumba dhe gjak mes ndërtuesve, 120 familje lihen në mes të rrugës!
Denoncim 23:15 - 13 Janar, 2021

Denoncimi i Fiks Fare/ Plumba dhe gjak mes ndërtuesve, 120 familje lihen në mes të rrugës!

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës konfliktin mes dy ndërtuesve në Tiranë, të cilët kanë lënë në mes të rrugës plot 120 familje. Më 9...

Paralajmërimi i Saimir Kodrës/ Do të faktojmë gjëra të tjera të tmerrshme
Denoncim 21:54 - 13 Janar, 2021

Paralajmërimi i Saimir Kodrës/ Do të faktojmë gjëra të tjera të tmerrshme

Ditën e djeshme emisioni “Stop” publikoi një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2. Vajza e një zonje 55-vjecare, e cila humbi betejën me Covid pas...

Skandali në spitalin Covid 2/ Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë
Denoncim 21:04 - 12 Janar, 2021

Skandali në spitalin Covid 2/ Bleu 8 milionë lekë vdekjen e nënës

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza...

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet te kush spital ka ndodhur skandali
Denoncim 20:22 - 12 Janar, 2021

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet spitali ku ka ndodhur skandali

Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur ndryshe si Covid2, bëjnë pazar me jetën...

Situata nga Covid drejt normalizimit/ Ulet numri i infektimeve, humbin jetën katër qytetarë
Denoncim 15:39 - 12 Janar, 2021

“Stop”/ Skandali në spitalet Covid, blen vdekjen e të emës me 8 milionë lekë

Emisioni “Stop” pritet të publikojë sonte në mbrëmje një rast skandaloz korrupsioni në një prej spitaleve Covid, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën...

Akuzohen për shpërdorim detyre/ SHÇBA shoqëron 5 punonjës policie në Korçë
Aktualitet 17:32 - 11 Janar, 2021

SKANDALI NË POLICI/ Ferdinand Mara dhe Krenar Gjokutaj të paaftë apo të korruptuar?

Janë dy drejtues të lartë të Policisë së Shtetit, njëri drejtor i qarkut të Korçës dhe tjetri shefi i Komisariatit, dy personazhe që kanë detyrën ligjore...

Video/ Librazhdi në prag kolere nga uji i pijshëm i ndotur!
Denoncim 17:20 - 11 Janar, 2021

Video/ Librazhdi në prag kolere nga uji i pijshëm i ndotur!

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik denoncimin e një qytetari i cili ngre shqetësimin me ujin e pijshëm në Librazhd. Ai shkruan se në rubineta...

“Na trego që t’ka ngel fije burrnie”/ Blushi tregon sërish forcën ndaj ligjit me lokalin në Korçë
Denoncim 21:34 - 10 Janar, 2021

“Na trego që t’ka ngel i fije burrnie”/ Blushi shkel sërish ligjin me lokalin në Korçë

Blushi i Top Channel, vijon të tregojë forcën ndaj ligjit, me lokalin e tij në Korçë. ‘Pub Republika” në pronësi të Natali Blushi vijon të qendrojë...