Connect with Us

Denoncim

Fiks Fare/ Gabojnë llogaritjet e tatimit të pagës, mjekja 72 vjeçare gjobitet me 50 mijë lekë dhe e shkarkojnë nga puna
Denoncim 21:37 - 24 Shkurt, 2021

Fiks Fare/ Gabojnë llogaritjet e tatimit të pagës, mjekja 72 vjeçare gjobitet dhe e shkarkojnë nga puna

Ekonomistët  e spitalit të Delvinës nuk i mbajtën tatimin mbi page, 72 vjeçares mjeke i mbajnë menjëherë 500 mijë lekë nga paga dhe i shkëpusin marrëdhëniet...

Skandali/ Qytetari denoncon Spitalin Infektiv, mjekët gabuan me trajtimin e të sëmurit
Denoncim 12:32 - 24 Shkurt, 2021

Skandali/ Qytetari denoncon Spitalin Infektiv, mjekët gabuan me trajtimin e të sëmurit

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetati, i cili akuzon mjekët e spitalit Infektiv, se ka gabuar me trajtimin e dajos së tij...

Hiqet sikur punon tek SPAK-u dhe mashtron të renë për 500 €
Denoncim 21:53 - 23 Shkurt, 2021

Hiqet sikur punon tek SPAK/ Mbesa e Adriatik Llallës mashtron të renë për 500 €

Një zonjë denoncoi në emisionin ‘Stop” mashtrimin nga ana e një vajze të quajtur Ilda Kërkapi. Në muajin Dhjetor Kërkapi, nisur nga një njohje shoqërore, i...

Skandali në “Fiks Fare”/ Punonjësi i Konsullatës rreh qytetarët: Do t’ju thyej brinjët
Denoncim 21:13 - 23 Shkurt, 2021

Skandali në “Fiks Fare”/ Punonjësi i Konsullatës rreh qytetarët: Do t’ju thyej brinjët

Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, i cili rreh dhe ofendon qytetarët. “Do t’ju thyej brinjët....

Skandali në Fiks Fare/ Biznes me vdekjen, 350 mijë lekë varri në Tufinë
Denoncim 20:42 - 22 Shkurt, 2021

Skandali në Fiks Fare/ Biznes me vdekjen, 350 mijë lekë varri në Tufinë

Me 350 mijë lekë të vjetra mund të blesh “banesën e fundit” dhe pa e kuptuar njeri që brenda varri është bosh. Fiks Fare denoncoi skandalin...

Denoncimi/ Prindërit, krushqit dhe të afërm të qeveritarëve, grup prioritar për tu vaksinuar
Denoncim 15:53 - 22 Shkurt, 2021

Denoncimi/ Prindërit, krushqit dhe të afërm të qeveritarëve, grup prioritar për tu vaksinuar

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari në lidhje me vaksinimin anti-Covid. Ai shkruan se vaksinat përdoren për familjarët e qeveritarëve dhe zyrtarëve...

Kadastra sorollat qytetarin 7 muaj për t’i dhënë kartelën e pasurisë/ Fiksi zgjidh problemin
Denoncim 22:53 - 19 Shkurt, 2021

Kadastra sorollat qytetarin 7 muaj për t’i dhënë kartelën e pasurisë/ Fiksi zgjidh problemin

Nexhmi Çapo ankohet në Fiks Fare pasi prej 7 muajsh ka kërkuar pranë AKSH Pogradec kartelën e pasurisë dhe kjo e fundit e sorrolat duke mos...

Stop denoncoi mashtrimin për punësim në Gjermani/ Perla Angjenci u kthen paratë qytetarëve
Denoncim 21:36 - 19 Shkurt, 2021

Stop denoncoi mashtrimin për punësim në Gjermani/ Perla Angjenci u kthen paratë qytetarëve

Në muajin Janar, emisioni Stop në Tv Klan denoncoi rastin e dy kushërinjve, të cilët ishin mashtruar nga Verjana Gega e “Perla Agency”. Ajo kishte shpallur...

Denoncimi në "Stop"/ “Dërgova nënën në spital me hemorragji cerebrale dhe Covid, askush s’u kujdes për të”
Denoncim 23:26 - 18 Shkurt, 2021

Denoncimi në “Stop”/ “Dërgova nënën në spital me hemorragji cerebrale dhe Covid, askush s’u kujdes për të”

Një qytetar nga Durrësi ka bërë një denoncim në emisionin “Stop”. Një djalë ka pasur nënën të sëmurë, pasi dyshonte se kishte ishemi cerebrale, por edhe...

Skandali/ Tenderi abuziv i byzylykëve elektronikë, Prokuroria “fle” mbi dosje
Denoncim 21:17 - 18 Shkurt, 2021

Skandali/ Tenderi abuziv i byzylykëve elektronikë, Prokuroria “fle” mbi dosje

Emisioni Stop në Tv Klan ka trajtuar këtë të enjte skandalin me tenderin abuziv të Ministrisë së Drejtësisë  për byzylykët elektronikë. Në vitin 2011 në vendin...