LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 12 shkurt 2024

12 Shkurt 2024, 08:00, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, 12 shkurt 2024

Këtë të hënë, datë 12 shkurt 2024, po ju njohim me titujt kryesorë të gazetave.

Gazeta “Telegraf” hapet sot me titullin kryesor: "AKSHI përdori infrastrukturën e shtetit për të bërë miliona me kriptomonedha”.

Gazeta Shqiptare ka titull kryesor: “Rama në Asamble: Ahmetaj e ka çështjen me drejtësinë, jo me ne”.

Gazeta “Panorama” hapet sot me titullin” Ndryshimet ligjore, mbi 100 zyrtarë të lartë, kujt do t’i hiqet mbrojtja nga Garda.”

Gazeta “Dita” ka si titull kryesor: “Oportunizmi cinik, leksioni i Leninit për Izraelin dhe Ukrainën”.

Gazeta “Panorama Sport” hapet sot me titullin: "Dinamo trondit Partizanin, Erzeni bllokon Tiranën".

Gazeta “Sot” hapet me titullin kryesor: "Ja si u shmang Ambasada e SHBA në Tiranë për ardhjen e Blinken, vizita e Sekretarit të Shtetit “blic” dhe pa protokoll pritet të plasë “bombën” në politikën shqiptare"./ CNA

 

Lajmet e fundit nga