LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moti i keq/ Bllokohet Rruga e Arbrit, mjetet rrëshqasin dhe dalin nga rruga

11 Shkurt 2024, 15:26, Aktualitet CNA

Moti i keq/ Bllokohet Rruga e Arbrit, mjetet rrëshqasin dhe dalin nga rruga

Ditën e sotme vendi është përfshirë nga moti i keq me erë të fortë, reshje shiu dhe breshëri.

Si pasojë prej më shumë se një ore është bllokuar Rruga e Arbrit.

Dhjetëra automjete kanë mbetur në trafik të rënduar.

Disa prej automjeteve kanë rrëshqitur dhe kanë dalë nga rruga. Dyshohet se shkak është bërë vaji i hedhur në rrugë. / CNA

Moti i keq/ Bllokohet Rruga e Arbrit, mjetet rrëshqasin dhe dalin nga rruga

Lajmet e fundit nga