LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon punimet Asambleja e të pandehurve

11 Shkurt 2024, 16:15, Aktualitet CNA

Përfundon punimet Asambleja e të pandehurve

Asambleja e të pandehruve ka mbyllur punimet. Në fokus të kësaj mbledhje kanë qenë zgjedhjet parlamentare të vitit 2025.

Po ashtu Rama ka kërkuar emrat e drejtuesve me performancë të dobët. Një tjetër pikë e diskutuar ka qenë dhe riorganizimi i partisë.

Mbledhja ka zgjatur më shumë se 5 orë. / CNA

 

Lajmet e fundit nga