LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

PDIU ankesë në KAS/ Kundërshtohet vendimi për rezultatet e zgjedhjeve në Librazhd

27 Maj 2023, 15:39, Aktualitet CNA

PDIU ankesë në KAS/ Kundërshtohet vendimi për rezultatet e

PDIU i është drejtuar KAS-it me një ankesë në lidhje me vendimin e KQZ për miratimin e rezultateve të zgjedhjeve të 14 Majit për kryetar bashkie në Librazhd.

Gjithashtu është kundërshtuar dhe miratimi i rezultateve për këtë bashki edhe për këshillat./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga