LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama, i turpëruar nga hipoteka e Vlorës/ “Duhet të bëhet një reflektim i madh”

27 Maj 2023, 13:52, Aktualitet CNA
Rama, i turpëruar nga hipoteka e Vlorës/ “Duhet të
Foto ilustruese

Kryeminstri Edi Rama ka vënë në pah një nga problematikat më të mëdha të bashkisë Vlorë, atë të hipotekës.

Gjatë takimit të tij falenderues Rama tha se hipoteka e Vlorës është turpi i bashkisë dhe i PS-së.

Lidhur me këtë Rama nënvizoi se, është urgjente të bëhet një refkletim i madh për problematikat e hipotekës së Vlorës.

“Hipoteka e Vlorë është turpi i Bashkisë së Vlorës, është turpi i Partisë Socialiste të Shqipërisë.

Në bashkinë e Vlorës të bëhet një reflektim i madh për këtë gjë” është shprehur Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga