LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohen pamjet, hapen 6 km të tunelit të Llogarasë/ Rama: Po punohet me ritëm të lartë

26 Maj 2023, 09:18, Aktualitet CNA

Publikohen pamjet, hapen 6 km të tunelit të Llogarasë/ Rama: Po

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga punimet në kantierin e Tunelit të Llogarasë.

Rama bën me dije se janë hapur plotësisht 6 km dhe po punohet me ritëm të shpejtë për armatimin e plotë deri në përfundimin e këtij projekti.

MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Tunelit të Llogarasë, ku pas hapjes plotësisht në 6 kilometrat e tij, punohet me ritëm të lartë për armatimin e plotë deri në përfundimin e kësaj vepre strategjike, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga