LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ambasadori britanik, takim me Dumanin dhe prokurorët e SPAK-ut/ Zbulohet arsyeja

22 Shkurt 2024, 12:09, Aktualitet CNA

Ambasadori britanik, takim me Dumanin dhe prokurorët e SPAK-ut/ Zbulohet

Ambasadori britanik, Alastair King-Smith, i ka shkuar sot në zyrë kreut të SPAK-ut, Altin Dumanit. Mësohet se diplomati i huaj do të takohet edhe me disa prokurorë të Prokurorisë së Posaçme.

Në takim po diskutohet për hetimet pasurore të grupeve shqiptare në Britani. 

Theksojmë këtu që kreu i SPAK-ut, Altin Dumani, ka pasur gjithmonë mbështetjen e ndërkombëtarëve në punën e tij. 

Ambasadori britanik, takim me Dumanin dhe prokurorët e SPAK-ut/ Zbulohet

 

Lajmet e fundit nga