LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kancelari i Gjykatës Elbasan goditet me levë/ Si paraqitet gjendja e tij

10 Prill 2022, 20:31, Aktualitet CNA
Kancelari i Gjykatës Elbasan goditet me levë/ Si paraqitet gjendja e

Kancelari i Gjykatës së Elbasanit Ledio Sulkuqi është goditur mbrëmjen e sotme me mjete të forta.

Sipas asaj që raportohet në media, bëhet me dije se Sulkuqi është goditur disa herë me levë në trup nga persona të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur sapo kancelari i Gjykatës ka dalë nga një bar-kafe, jo më larg se 100 metra nga Drejtoria e Policisë së Elbasanit.

Aktualisht kacelari i Gjykatës së Elbasanit po merr trajtim mjekësor në spitalin kururgjikal në qendrën spitalore ?Xhaferr Kongoli?, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga