Dagz bën deklaratën e papritur: Nuk do të dilja me një vajzë që pozon nudo

23 Dhjetor 2021, 07:29, Lifestyle CNA
Dagz bën deklaratën e papritur: Nuk do të dilja me një

Së fundi Dagz ka bërë një bisedë me dy nga vajzat e shtëpisë Beatrix dhe Sarën.

Gjatë bisedës ai ka bërë një deklaratë të papritur.

Dagz u shpreh se kurrë nuk do pranonte të dilte më një vajzë e cila pozon nudo. Më pas ai ka treguar se nëse Einxhel ka pozuar më herët por nëse pë vojnë nuk pozon për Dagz-in është shumë okej.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Gjatë mbrëmjes së sotme, gjithashtu, banorët kanë diskutuar tema pak më të thella sa i përket seksit.

Kujtojmë se ata edhe sonte do të kalojnë natën jashtë oborrit, pasi Beniada zgjodhi pushimin në Dubai dhe Maldive.

Ky fakt ka ngjallur shumë reagime të ashpra në rrjet./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga