E fundit!

x

Krisja e miqësisë së Meridianit dhe Arjolës/ “Brenda ka më shumë rëndësi loja se shoqëria“

21 Dhjetor 2021, 21:22, Lifestyle CNA
Krisja e miqësisë së Meridianit dhe Arjolës/ “Brenda

Meridiani dhe Arjola kanë zbuluar se jashtë shtëpisë së Big Brother kanë patur një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin por që brenda shtëpisë duket se nuk ka funksionuar.

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme, Meridiani është shprehur se Arjola brenda në Big Brother është shumë më ndryshe se jashtë.

Ndërkohë Arjola ka thënë se ka menduar ta lërë Meridianin të bëjë lojën e tij.

Më pas diskutimi ka vijuar dhe Meridiani ka thënë se ka kuptuar se brenda shtëpisë ka më shumë rëndësi loja se sa shoqëria.

?Këtu brenda ka më shumë rëndësi loja se shoqëria jashtë?, ka thënë Meridiani.

?Unë vazhdoj të jem Arjola që jam jashtë. Ti jashtë ke qenë më shumë i afërt me mua se këtu?, është shprehur ndër të tjera Arjola./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga