E fundit!

x

Vijojnë thyerjet e rregullave/ Big Brother merr vendimin për disa prej banorëve

21 Dhjetor 2021, 21:01, Lifestyle CNA
Vijojnë thyerjet e rregullave/ Big Brother merr vendimin për disa prej

Banorët vijojnë të thyejnë rregullat e vendosura nga Big Brother. Disa prej tyre kanë komunikuar me shenja, gjë që nuk është e lejueshme sipas rregullores.

Mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit, Arbana ka komunikuar vendimin e Big Brother për disa prej banorëve që janë Arjola, Sarah, Big Mama, Antonela dhe Einxhel.

?Vëllai i Madh? ka vendosur që vajzat të shkojnë në nominim./A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga