Iliri përplaset me Donaldin/ “Zgjodhe Arjolën për të bërë të mirin”

21 Dhjetor 2021, 20:35, Lifestyle CNA
Iliri përplaset me Donaldin/ “Zgjodhe Arjolën për të

Sonte në spektaklin e Big Brother Vip janë diskutuar nominimet e primet të kaluar. Kjo ka krijuar sërish përplasje mes Donaldit dhe Ilirit.

Iliri i është drejtuar Donaldit se ka zgjedhur të shpëtojë Arjolën për të bërë të mirin dhe ka shfrytëzuar dëshirën e Dj Dagz për të dalë nga shtëpia e Big Brother Vip.

?Problemi që the zgjodhi Antonelën se donte të shpëtonte Dagzin dhe tani del që është më e fortë se Arjola.

Del që paske shfrytëzuar dëshirën e Dagzit për të bërë të mirin me Arjolën”, tha Iliri.

Ndërkaq Donaldi ka theksuar se e ka bërë këtë zgjedhe se përballë Dagzit do të dilte më pak e preferuar.

?Unë mendoj se janë disa mundësi. Donaldi ka luajtur në mënyrë të zgjuar. Është treguar i zgjuar ekziston një mundësi se zgjodhi Arjolën për faktin që Iliri zgjodhi Triksën.

Nëse do isha si Arjola do kisha dalë nga zemërim dhe do luaja lojën e Big Brotherit?, tha opinionisti Arbër Hajdari. /A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga