Fejohet Atdheu i Përputhen/ Publikon foton me partneren

22 Dhjetor 2021, 09:10, Lifestyle CNA
Fejohet Atdheu i Përputhen/ Publikon foton me partneren

Atdhe Xharavina është një nga meshkujt më të përfolur në mediat rozë. Ai shpesh është komentuar për jetën e tij private si dhe pëlqimin për moderatoren Bora Zemani.

Së fundi Atdheu sërish ka trazuar rrjetin me një foto ku  tregon se ka shtrënguar dorën e një vajze , e cila mban një unazë fejese në gisht.

Të gjithë po mendojnë se ai i ka dhënë fund beqarisë dhe më në fund ka gjetur dashurinë.

Ish konkurrenti i Përputhen ka zbuluar vetëm këtë detaj për momentin duke lënë ndjekësit me një kuriozitet shumë të madh për identitetin dhe imazhin e vajzës që i ka vjedhur zemrën./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga