E fundit!

x

Udhëzimet nga Ministria e Shëndetësisë/ Çfarë duhet të keni parasysh për festa të sigurta

22 Dhjetor 2021, 08:27, Lifestyle CNA
Udhëzimet nga Ministria e Shëndetësisë/ Çfarë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar udhëzime për qytetarët për të kaluar festat të sigurta teksa jemi në betejë me Covid 19.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, MSH vë theksin tek vaksinimi, vendosja e maskës dhe ruajtja e distancës.

Vaksinohu

Vendos maskën

Ruaj distancën

Kujdesu për higjienën

Ajros ambientin

Shmang grumbullimet./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga