E fundit!

x

Banorët flenë jashtë në të ftohtë/ Komentuesit i përvishen Big Brother: Vdiqët për vëmendje, çnjerëzore

22 Dhjetor 2021, 13:55, Lifestyle CNA
Banorët flenë jashtë në të ftohtë/ Komentuesit i

Banorët e Big Brother Vip kanë kaluar natën jashtë në të ftohtë, pasi Beniada zgjodhi të pranonte opsionin e udhëtimit me familjen në Dubai dhe Maldives.

Modelja hapi kutinë e pandorës dhe nga dënimi vendosi të shpëtonte Einxhelin mikeshën e saj ndërsa të gjithë banorët u detyruan të kalonin jashtë shtëpisë në të ftohtë, duke fjetur me dyshekë në tokë.

Por ky dënim iu është dukur çnjerëzore ndjekësve të cilët kanë shpërthyer me kritika ndaj “Vëllait të Madh”. Përmes komenteve ata shkruajnë se e gjithë kjo po bëhet për vëmendje.

Ata shkruajnë se shqiptarët kanë kaluar gjithë jetën e tyre nëpër male dhe ky dënim i Big Brother është i tepërt.

?Nuk e di o ju stafi i Big Brother a dini ndonjë gjë për sëmundjet që mund të merren nga të fjeturit jashtë në mes të dimrit! Lexoni pak për hipoterminë, të gjithë mund të sëmuren duke fjetur me fytyrë në të ftohtë!

Turp t?iu vijë, vdiqët për vëmendje por koëhve të fundit po bëni huqje totale, keni mbaruar nga idetë?, shkruan një prej komentuesve./ A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga