Me dyshekë në krahë/ Banorët e Big Brother “vuajnë” pas zgjedhjes së Beniadës

22 Dhjetor 2021, 10:58, Lifestyle CNA
Me dyshekë në krahë/ Banorët e Big Brother

Beniada Nishani është një nga banoret më të pëlqyera të Big Brother Vip. Modelja gjatë spektaklit të Big Brother ka qenë e zgjedhura për të hapur Kutinë e Pandorës, e cila përmbante dy zarfa, ku në njërin prej tyre ishte një udhëtim me familjen në Dubai dhe Maldive, ndërsa tek zarfi i zi ishte dënimi për banorët e tjerë, përveç një personi që do të shpëtonte vetë Beniada.

Beniada zgjodhi pushimet e ëndrrave me familjen dhe shpëtoi nga dënimin Einxhelin, mikeshën e saj brenda Big Brother.

Dënimi për banorët ishte që ata do të flinin natën jashtë dhe gjithashtu do të hanin jashtë.

Kjo nuk është pritur dhe aq mirë nga banorët dhe Iliri është njëri prej tyre që është ankuar për shkak të temperaturave të ulëta gjatë natës.

Ndërkohë banorët kanë nxjerrë dyshekët jashtë që të paktën të mos flinin në tokë./A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga