FOTOT-Kush është Rrushja, konkurentja e re e Përputhen që trazoi djemtë

22 Dhjetor 2021, 09:52, Lifestyle CNA
FOTOT-Kush është Rrushja, konkurentja e re e Përputhen që

Rrushe Zyba, është një nga konkurrentet që i është bashkuar së fundi emisionit Përputhen. Një vajzë shumë e bukur që me hyrjen e saj trazoi ujërat në Përputhen. “Jam volejbolliste e Prishtinës, punoj dhe me modelizëm kur kam kohë të lirë”, shtoi Rrushja gjatë prezantimit të saj.

Natën që u prezantua, Rrushja tregoi se ka patur një njohje me Erionin, duke ngritu kështu dyshimet se dyshja kishin qenë ish të dashur.

Por menjëherë pas Prime-it, Rrushja dhe Erioni sqaruan se nuk kishin asgjë me njëri-tjetrin dhe se nuk kishin qenë kurrë të dashur.

?Unë nuk jam ish e dashura e Erionit edhe kurrë nuk kam qenë. Unë kam ardhur këtu për të bërë një hap shumë të madh për veten time, me qenë më mirë, dhe jo për të arritur në këtë diskutim që unë jam ish e dashura e Erionit?, tha  Rrushja./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga