Olsa Muhameti zbulon surprizën/ Çfarë do të ndodhë me Bashkimin dhe Alvisën në Përputhen?

22 Dhjetor 2021, 12:39, Lifestyle CNA
Olsa Muhameti zbulon surprizën/ Çfarë do të ndodhë me

Bashkimi dhe Alvisa janë deklaruar se në Përputhen do të jenë vetëm për njëri-tjetrin.

Dyshja tashmë e kanë shprehur hapur pëlqimin e fortë që kanë për njëri-tjetrin dhe ndjekësit po presin që ata të dalin çift nga programi.

Teksa të gjithë po pyesin se çfarë do të ndodhë me ta, autorja e programit Olsa Muhameti ka zbuluar se të shtunën në mbrëmje, Alvisa dhe Bashkimi do të  komunikojnë se si do ta vazhdojnë lidhjen e tyre.

Kujtojmë se qëkur janë bërë pjesë e programit, Alvisa dhe Bashkimi kanë shprehur pëlqim për njëri-tjetrin.

Pavarësosht skandalit të Hysenit me Alvisën, Bashkimi vendosi të vazhdonte njohjen me të dhe sot ata janë deklaruar për njëri-tjetrin në Përputhen.  /A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga