Foto-Fërkoni mirë sytë!/ Klea Huta nuk njihet më me ndryshimin e fundit në pamje

22 Dhjetor 2021, 12:28, Lifestyle CNA
Foto-Fërkoni mirë sytë!/ Klea Huta nuk njihet më me

Klea Huta është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Ajo është rikthyer sërish me shoën e saj të mbrëmjes ?Këngë Moj?.

Së fundi ka marrë të gjithë vëmendjen e  ndjekësve me ndryshimin që ka bërë në pamjen e saj.

Moderatorja shfaqet me flokët e prera shkurt, me një stil që nuk e kemi parë më parë dhe nuk ngjason aspak me Klean me flokët e gjatë që jemi mësuar të shohim mbrëmjeve në “Këngë Moj”.

Ndryshimin e saj e kanë komentuar shumë edhe ndjekësit, të cilët shprehen të mahnitur nga pamja e saj./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga