Fjolla Morina pozon provokuese para kamerës/ Poston fotot seksi

23 Dhjetor 2021, 07:17, Lifestyle CNA
Fjolla Morina pozon provokuese para kamerës/ Poston fotot seksi

Fjolla Morina, ja del që gjithmonë të marrë vëmendjen maksimale.

Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetët sociale ku shpesh herë poston foto shumë provokuese.

Së fundi ajo ka ndarë më ndjekësit e saj në Instagramin e saj një fot ku duket e veshur me një fustan shumë të shkurtër të errët të kombinuar me ngjyrë ari, teksa ka vënë në pah linjat trupore.

Kujtojmë se Fjolla Morina vazhdon të jetë emri më i lakuar në median rozë. Historia e saj bëri bujë të madhe, duke nisur që nga akuza për trafikim armësh, arratisja në vende luksoze, arrëstimi i saj në Prishtinë, shpallja e lirisë dhe së fundmi ndarja e saj me bashkëshortin Fisnik Syla, që rezultoi një lajm I pavërtetë.

Gjatë arratisjes ajo bëri shumë udhetime në vende luksoze dhe në ishujt Maldive ajo kurorëzoi mardhënien e saj me Fisnik Sylën, biznesmenin e njohur./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga