LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sara e revoltuar: Nuk kuptoj pse nominojnë Beniadën

7 Dhjetor 2021, 16:49, Lifestyle CNA
Sara e revoltuar: Nuk kuptoj pse nominojnë Beniadën

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip kanë diskutuar për nominimet. Shpesh herë krijohen debate brenda shtëpisë pikërisht për këtë pjesë.

Gjatë një bisede, Sara është shprehur e revoltuar se nuk e kupton arsyen pse nominohet Beniada, pasi është një nga konkurrentet që nuk ka patur përplasje me askënd.

?Mirë Einxhel e kuptoj se ka debate port ë Beni se kuptoj. Se Einxhel ka patur përplasje me Ilrin, me Monikën po , me Sabianin po, me Arjolën po?, ka thënë Sara.

Ndërkohë nga ana tjetër duket se këtë mendim e ka dhe Beniada, e cila shprehet se ajo kurrë nuk bën thashetheme për banorët apo të bëjë llogari për nominimet.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Ndërkohë kujtojmë se sonte në nominim janë Einxhel dhe Meridiani. Gjithashtu gjatë spektaklit pritet të ketë surpriza.

Në media po qarkullon lajmi se Romeo Veshaj do të futet sonte në Big Brother ku do të shkëmbehet me vëllain e tij Donaldin./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga