LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Sindi Loci/ Martesa në planet e saj

7 Dhjetor 2021, 15:53, Lifestyle CNA
Habit Sindi Loci/ Martesa në planet e saj

Pas daljes nga programi Përputhen, Sindi Loci zbuloi se ishte në një lidhje dhe se djali që i kishte rrëmbyer zemrën ishte një djalë nga Kosova. Ndonëse flet rrallë për partnerin e saj duket se lidhja është shumë serioze, aq sa ish konkurrentja e Përputhen ka menduar edhe për martesën.

Këtë ajo e ka zbuluar gjatë një bisede me ndjekësit në rrjetet sociale, ku një prej tyre e pyet nëse od të ishte martuar me një djalë nga Kosova.

?A ishe martua me një djalë nga Kosova??, ishte pyetja e ndjekësit.

Ndërsa ajo përgjigjet: Kështu janë planet.

Sindi nuk ka kaluar pa komentuar edhe trekëndëshin e dashurisë Bora-Donald-Beatrix duke thënë se nuk jemi askush për të gjykuar dhe nuk duhet të sulmojmë askënd, pasi secili ka të drejtë të bëjë me jetën e tij çfarë të dojë./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga