LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë/ Gjendet një 51 vjeçar pa shenja jete, dyshimet e para

2 Dhjetor 2021, 08:17, Kronika CNA
E rëndë/ Gjendet një 51 vjeçar pa shenja jete, dyshimet e

Një 51 vjeçar me inicialet V.ZH vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugë nga familjarët e tij. Nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se 51 vjeçari ka ndërruar jetë nga një arrest kardiak.

Njoftimi i plotë:

“Më datë 02.12.2021, rreth orës 08:20, në fshatin Snosem, Gramsh, në rrugë është gjetur nga familjarët pa  shenja  jete shtetasi V. Zh., rreth 51 vjeç, banues në fshatin Bletas, Gramsh. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për arrest kardiak

Grupi hetimor nën drejtimine  Prokurorisë   po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”./CNA.al

Lajmet e fundit nga