LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rrëzohet aksidentalisht në banesë/ Humb jetën 61-vjeçari në Vlorë

1 Dhjetor 2021, 16:56, Kronika CNA
Rrëzohet aksidentalisht në banesë/ Humb jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 17:00 në Vlorë, ku një 61-vjeçar ka ndërruar jetë aksidentalisht.

Burime policore bëjnë me dije se shtetasi me inicialet Th. P., 61 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Po vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar në këtë ngjarje fatale./CNA.al

Lajmet e fundit nga