LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë/ Gruaja tenton të vetëvritet pas dhunës së ushtruar nga bashkëshorti

30 Nëntor 2021, 11:43, Kronika CNA
E rëndë/ Gruaja tenton të vetëvritet pas dhunës së

Një 46 vjeçar me iniciale G.L është arrestuar nga policia në Tiranë sepse ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Mësohet se pas dhunës të ushtruar, gruaja ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar medikamente.

Pasi është trajtuar me ndihmë mjekësore në spital është larguar për në banesën e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga