LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtohen rastet e dhunës në familje/ Rrahu bashkëshorten dhe djalin e mitur, arrestohet 38 vjeçari

29 Nëntor 2021, 11:21, Kronika CNA
Shtohen rastet e dhunës në familje/ Rrahu bashkëshorten dhe

Një 38 vjeçar me iniciale, R.D, banues në Vorë, Tiranë, është arrestuar nga policia e pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe djalit të mitur.

Njoftimi i policisë:

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vorë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit R. D., 38 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij të mitur”./CNA.al

Lajmet e fundit nga