LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Përplasen makinat në Elbasan, disa të lënduar

31 Korrik 2021, 16:11, Kronika CNA

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në aksin nacional Elbasan ? Jogodinë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Sipasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar disa persona.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Lajmet e fundit nga