LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Kavajë/ Dy persona asfiksohen nga gazi, gjenden të pajetë një ditë më pas

27 Nëntor 2021, 18:00, Kronika CNA
E rëndë në Kavajë/ Dy persona asfiksohen nga gazi, gjenden

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kavajë. Sipas policisë, dy persona, përkatësisht shtetasit me iniciale M.J 60 vjeç dhe A.Ll 50 vjeç janë gjetur të pajetë në banesën e tyre.

Sipas uniformave blu, ata nuk kanë pasur shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se janë asfiksuar nga gazi, ku dhe mendohet se kanë ndërruar jetë një ditë më parë.

?Kavajë/ Informacion paraprak

Më datë 27.11.2021, rreth orës 17:45, në Golem, në katin e dytë të një pallati, janë gjetur në banesën e shtetasit M.J,  pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi M. J., 60 vjeç banues në Golem  dhe shtetasja A. Ll., 50 vjeçe, banuese në Tiranë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë si pasojë e asfiksisë nga gazi.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të ngjarjes?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga