LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Abuzoi seksualisht me nipin/ Lihet në burg 45-vjeçari, zbulohet çfarë tha para Gjykatës

25 Nëntor 2021, 18:17, Kronika CNA
Abuzoi seksualisht me nipin/ Lihet në burg 45-vjeçari, zbulohet

Mbrëmjen e sotme është paraqitur pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat 45-vjeçari Belul Kokollari, i akuzuar se ka abuzuar seksualisht me nipin e tij.

Kokollari është njohur me akuzën e ngritur ndaj tij nga prokurorja e çështjes si dhe me masën e sigurisë ?Arrest në burg?.

Menjëherë pasi ka dëgjuar akuzën e ngritur ndaj tij, Kokollari ka deklaruar vetëm që ?është një montim?, duke mos pranuar kështu fajin. 45-vjeçari nga Prizreni u arrestua në pikën kufitare të Morinës, duke ardhur për Shqipëri.

Ai akuzua nga nipi i tij 8 vjeçar, se kishte abuzuar me të seksualisht një muaj më parë, kur ai me nënën kishin shkuar për pushime tek daja në Prizren./CNA.al

Lajmet e fundit nga