LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Fier/ Gjendet një person i pajetë, dyshimet e para

24 Nëntor 2021, 18:28, Kronika CNA
E rëndë në Fier/ Gjendet një person i pajetë, dyshimet

Mbrëmjen e sotme është gjetur një person i pajetë në Fier. Sipas uniformave blu, bëhet fjalë për një 68 vjeçar, i cili dyshohet se vuante nga një sëmundje tumorale dhe është gjetur i pajetë nga vëllai i tij.

?Fier/ Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, në lagjen ?Kastriot?, Fier është gjetur nga vëllai i tij, i vdekur, pa shenja dhune, shtetasi M. B., 68 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga hetimet paraprake dyshohet për vdekje natyrale pasi 68-vjeçari vuante nga një sëmundje tumoriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga