LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ushtroi dhunë fizike ndaj babait të tij/ Arrestohet 34 vjeçari

24 Nëntor 2021, 10:33, Kronika CNA
Ushtroi dhunë fizike ndaj babait të tij/ Arrestohet 34 vjeçari

Një 34 vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij.

Falë ndëryrjes të shpejtë të policisë është bërë e mundur parandalimi i përshkallëzimit të mëtejshëm të dhunës.

Njoftimi i plotë:

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan u arrestua në flagrancë shtetasi M. P., 34 vjeç, banues në Elbasan, pasi në banesë, në gjendje të dehur, ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij. Falë ndërhyrjes në kohë të shërbimeve të Policisë u bë i mundur parandalimi i përshkallëzimit të dhunës dhe ndalimi i 34-vjeçarit, i cili u kap në tentativë për t?u larguar me një mjet që e drejtonte në gjendje të dehur”./CNA.al

Lajmet e fundit nga