LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kontrabandë materialesh me vlerë 1 milion euro/ Arrestohen 6 persona, dyshohet se trafikonin drogë dhe armë

23 Nëntor 2021, 10:56, Kronika CNA
Kontrabandë materialesh me vlerë 1 milion euro/ Arrestohen 6 persona,

Policia ka arrestuar 6 persona të cilët akuzohen për kontrabandë të mallrave tekstile dhe veshjeve.

Sipas Report Tv, raportohet se janë bllokuar 5 magazina industriale në Tiranë.

Kontrabanda e tekstileve kapte vlerën e 1 milionë eurove. Sipas gazetarit Arsen Rusta dyshohet se këta shtetas bënin dhe trafik droge dhe armësh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga