LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shfrytëzonin seksualisht 13-vjeçaren/ Lihet në burg polici dhe bashkëpunëtori i tij në Sarandë

21 Nëntor 2021, 14:17, Kronika CNA

Gjykata ka  lwnw nw burg dy tw dyshuarit për shfrytëzimin seksual tw një 13-vjeçareje. Nën masa të rrepta sigurie është marrë në Gjykatën e Sarandës masa për Petraq Rakon, oficer policie, 63 vjeç banues në Murs të Konispolit dhe Stefan Koloi, 62 vjec banues në Xarrë.

Për të dy është vendosur ?Arrest ne burg? deri ne perfundim te hetimeve. Ata akuzohet per ?shfrytëzim prostitucioni?, ?marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur?, ?prostitucion? dhe ?mbajtje e lokaleve për prostitucion?./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga