LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident masiv në Elbasan/ Përplasen katër makina, plagosen dy persona

19 Nëntor 2021, 21:49, Kronika CNA
Aksident masiv në Elbasan/ Përplasen katër makina, plagosen dy

Një aksident masiv ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji mbrëmjen e sotme.

4 makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë janë plagosur dy persona.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e të lënduarve. Policia ndodhet në vendin e aksidentit për të zbardhur rrethanat e plota./CNA.al

Lajmet e fundit nga